Sesja w ciąży

Share

Ponad 4 lata temu, kiedy byłam w ciąży z moja starszą córką, koleżanka z pracy pokazała mi swoje zdjęcia z sesji w ciąży. Jak się okazało, zrobił je jej facet- fotograf, który chwilę później stał się moim rodzinnym fotografem (Michał- pozdrawiamy gorąco!).
Te kilka lat temu sesja w ciąży była czymś kompletnie nowym i mało popularnym. Ale jego prace tak mnie urzekły, że i ja się na nią zdecydowałam. Myślę, że to jedna z fajniejszych pamiątek po ciąży, no bo przecież nie spodnie z gumką po pachy :)
Samą sesję przekładałam w nieskończoność, bo byłam w trakcie remontu i kursowałam między mieszkaniem a sklepem z kafelkami. Na szczęście udało mi się w końcu wygospodarowac kilka godzin i jak się okazało, tego samego dnia po sesji, po schabowym i "Ojcu Mateuszu", wylądowałam na izbie przyjęć a chwilę później Lenka była już z nami. To się nazywa just in time :)

 

Fot. Michał Mużyło ( www.michalmuzylo.pl)
 

sesja w ciazy-1

sesja w ciazy-2

sesja w ciazy-3

sesja w ciazy-4

W tej chwili możecie przebierać w ofertach. Fotografów rodzinnych jest na rynku od zatrzęsienia. Wiem, bo niestety mój fotograf wyemigrował hen daleko i sama musiałam szukać kogoś nowego.
Ceny są bardzo różne. Zaczynają się od 200 zł, a kończą na trzech zerach. Wszystko zależy od Was, jaki macie budżet i jak dobrze szukacie.
Zachęcam wszystkie przyszłe mamy, naprawdę warto! Mąż, o ile nie jest fotografem, nie zrobi Wam tak profesjonalnej sesji :)