Pobite Gary

Share

Sporo ostatnio słyszało się o kupach w restauracji, o tym że jest mało miejsc przyjaznym rodzinom i dzieciom. Jak zaczęłam analizować ten temat, to oczywiście na przekór innym uważam, że przynajmniej w Trójmieście, takich miejsc jest całkiem sporo. A oto jedno z nich.

Pobite Gary to jedna z moich ulubionych miejscówek gastronomicznych w Gdańsku. Oczywiście największym plusem jest dla mnie jedzenie, które wprost uwielbiam i żałuję tylko, że nie mieszczą się bliżej mojego domu, bo wpadałabym do nich chyba codziennie :) Poza tym mają rewelacyjny wystrój, który tworzy połączenie czarnych ścian z niezwykle oryginalną zabudową z drewnianych skrzynek. Jest to też  z pewnością miejsce przyjazne rodzinom: kącik zabaw, menu dla dzieci, krzesełka czy przewijak w łazience, pozwalają swobodnie i bez stresu spędzić czas w restauracji. A minusy? Jest niestety jeden…za mało miejsc :) Pobite Gary są aktualnie tak popularnym bistro, że czasami trzeba czekać na stolik, jeżeli nie zrobiliście wcześniej rezerwacji.

A co polecam?
Na śniadania zdecydowanie bajgle (na zdjęciu z bekonem), wyśmienity tatar, cudowne omlety, a do tego wszystkiego chrupiące pieczywo. Pozycji do polecenia jest znacznie więcej, ale nie ma co opowiadać, tylko trzeba tego spróbować :)

Tak więc jeżeli wybieracie się do Trójmiasta, Bistro Pobite Gary jest z pewnością obowiązkowym punktem, na kulinarnej mapie Gdańska.

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary

Pobite Gary