Foto kalendarz

Share

Od kiedy urodziła się Lenka, czyli od 5 lat, co roku robimy dziewczynkom profesjonalną sesję zdjęciową. Będzie to dla nich idealna pamiątka, a dla mnie przy okazji rewelacyjny pomysł na wykorzystanie ich do foto kalendarza.

Zazwyczaj kalendarze ze zdjęciami dziewczyn robiłam w prezencie dla wszystkich babć, dziadków, wujków cioć i dla nas samych, w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku postanowiłam trochę przesunąć ten zwyczaj i zaprojektowałam kalendarze specjalnie na Dzień Babci i Dziadka. W naszej rodzinie wszyscy są już przyzwyczajeni, że co roku dostają od nas taki prezent, ale za każdym razem z podekscytowaniem czekają, jakie zdjęcia tym razem zawisną na ich ścianach :)

Nieskromnie mówiąc, w tym roku jak zwykle wyszły rewelacyjnie! Duża zasługa to zdjęcia, ale dla mnie ważna jest jeszcze jakość wykonania. Przed laty wypróbowywałam wiele drukarni i sklepów, które oferują taką usługę, ale jak finalnie trafiłam na Fotocalendar, to od tamtej pory w tej kwestii ufam tylko im.

Zaprojektowanie własnego kalendarza jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę www.fotocalendar.pl, wybrać format jaki chcecie zamówić (A3, A4, kuchenny, biurkowy itd.) i załadować 12 zdjęć. Potem przenosicie zdjęcia na miesiąc, w jakim chcecie je zamieścić i gotowe :) Fotki możecie dowolnie kadrować, przybliżać, wyostrzać, zmieniać na kolor sepia lub czarno – biały. Dodatkowo możecie dodać daty urodzin lub zaprojektować własną okładkę.

Jak dla mnie, jest to idealny pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka, bądź na każdą inną okazję! Sprawdźcie sami!

Foto kalendarz

Foto kalendarz

Foto kalendarz

Foto kalendarz

Foto kalendarz

Foto kalendarz

Foto kalendarz

A to nasze kalendarze z lat ubiegłych :)

Foto kalendarz

Foto kalendarz

Do 31 stycznia br. jest dla Was specjalna promocja w Fotocalendar! Za kalendarz A3 zapłacicie tylko 34,9 zł!

Komentarze  

# Monia 2015-01-10 10:09
Cudowny pomysł! Jakie te Twoje córeczki są piękne! Nie mogę się napatrzeć :*
Odpowiedz
# Sonia 2015-01-10 12:47
Ja zamówilam kiedyś przez FotoJocker chyba, ale nie bylam zadowolona. Dzieki za sprawdzone namiary.
Odpowiedz
# Marta B. 2015-01-10 13:22
Extra pomysł
Odpowiedz
# Kasia 2015-01-10 15:23
Rewelacja. Dziś Zamawiam
Odpowiedz
# Kinga D. 2015-01-12 13:23
A ja już zamówiłam w weekend i czekam na paczkę :)
Odpowiedz
# Marta W 2015-01-13 11:42
Super pomysł. Odkąd urodziła się moja Zosia(czyli od dwóch lat) Robię kalendarz i układam zdjęcia kolejno miesiącami. Super widać jak się rozwijałam miesiąc po miesiącu :)
Pozdrawiam z biura w Krk:)
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież