Wygrać z rakiem! Prośba o POMOC!

Share

Niespełna 2 lata temu, moja koleżanka z pracy wróciła od lekarza z diagnozą, że ma przepuklinę poporodową. Faktycznie coś było na rzeczy, bo Ania należy do osób postury filigranowej, a jak sama się kiedyś śmiała, brzuch miała jak w 4 miesiącu ciąży. Zabieg był już umówiony, ale coś nie dawało jej spokoju i poprosiła lekarza o zrobienie USG. Pamiętam, jak wróciła z tej wizyty. Pamiętam jakby było to wczoraj…Blada, przestraszona. Nie spodziewała się, że badanie wykaże złośliwego raka jajnika, który siał już spustoszenie po całym organizmie.

Dalej wszystko potoczyło się błyskawicznie. Trudna i długa operacja, która zakończyła się sukcesem, oraz kilkumiesięczna chemia. Całe szczęście, że Ania należy do osób bardzo energicznych i pełnych optymizmu, bo wydaje mi się, że to jej bardzo pomogło. Choroba ustąpiła. Ania wygrała, przynajmniej na jakiś czas…Od tamtej pory stała się swoistą ambasadorką walki z rakiem. Każdej z nas powtarzała jak mantrę, że należy się regularnie badać. Ale podkreślała też, że rak jajnika jest wyjątkowo trudnym przypadkiem. Profilaktyka raka piersi czy raka szyjki macicy jest w Polsce dość zaawansowana, niestety rak jajnika jest w tym przypadku spychany na boczne tory. Tylko badanie markerów nowotworowych lub USG może wykazać, czy jesteśmy chore.

Ania cieszyła się ponad rok remisją nowotworu, ale niestety w grudniu okazało się, że choroba wróciła. I tym razem Ania zakasała rękawy i pełna optymizmu stanęła do walki z chorobą. Czekała ją chemia i być może kolejna operacja. Żeby zwiększyć swoje szanse walki z rakiem, lekarze zasugerowali włączenie do leczenia leku Avastin, który zmniejsza ukrwienie komórek rakowych i dwukrotnie wydłuża czas wolny od progresji choroby. Niestety okazało się, że lek nie jest refundowany w drugiej linii leczenia! Koszt leczenia Avastinem, to w przypadku Ani ok 170 tys. zł. Dużo, z drugiej jednak strony, kto z Was nie podjąłby się wszelkich możliwych działań, które dałyby szanse na szybsze i skuteczniejsze wyzdrowienie? Kto z Was nie poruszyłby nieba i ziemi, żeby móc cieszyć się życiem i patrzeć jak dorastają Wasze dzieci? Myślę, że każdy.

Żeby uzbierać pieniądze na leczenie, Ania poprosiła o pomoc Fundację Przetrwać Cierpienie, która bardzo prężnie i szybko zajęła się tematem. Na rzecz Ani organizowane są różnego rodzaju zbiórki, aukcje charytatywne, mecze. Bardzo wiele osób i firm włączyło się w pomoc. Na chwilę obecną, uzbierano kwotę na 4 dawki Avastinu, a przed Anią jeszcze 18 takich dawek (koszt każdej to ok 7 - 8 tys. zł). Dlatego mam do Was ogromną prośbę o pomoc dla Ani! To młoda, wspaniała kobieta, matka dwójki dzieci, żona, która chce wygrać z rakiem i potrzebuje pomocy i wsparcia życzliwych jej ludzi!

Jak pomóc? Wystarczy dokonać wpłaty na numer konta: 92 1160 2202 0000 0002 2948 7471 (Fundacja Przetrwać Cierpienie, 40-123 Katowiceul. B. Czerwińskiego 6/207), w tytule przelewu należy wpisać: "Anna Bojarska 1/12/2014". Można też przekazać 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bojarska, 3965 (nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001).

Trzymajcie kciuki za Anię i jej szybki powrót do zdrowia!

Wygrać z rakiem

fot. www.OBIEKTYVNA.com

Komentarze  

# Stanis 2015-05-06 14:16
Szanowna Pani Bojarska

W Pani sytuacji istotna jest pelna informacja o produkcie farmaceutycznym , ktorym Pani chce sie leczyc. Uzyska ja Pani pod adresem:

Serdecznie Pozdrawiam

Stanislaw Kozak, Dr med.
Odpowiedz
# Jack Pocoke 2015-07-28 12:14
Moje imię jest Jack Pocoke, moja matka była z rozpoznaniem raka piersi i była śmierci na raka piersi w jej końcowym etapie jest teraz wrócić żywy i ona jest tak zdrowe teraz. Dzięki Rick Simpson oleju konopnego, które kupiliśmy w: , konopi olej został pomyślnie stosowany w leczeniu raka piersi mojej matki w ciągu 3 miesięcy, jak stwierdzono w phoenix łza. Po raz kolejny chciałbym podziękować Rick za jego cudowny olej z konopi, teraz jesteśmy szczęśliwe rodziny mojej matki z powrotem żyje, silne i zdrowe. Możesz skontaktować się lek na:
Odpowiedz
# Lidia 2015-11-29 13:44
Matko moja teściowa zdiagnozowano raka piersi, a ona była w chwili śmierci z powodu raka piersi, w tym ostatni etap jest już z powrotem przy życiu, a ona jest tak zdrowe teraz. Dzięki Rick Simpson oleju konopnego, które kupiliśmy w: ~~pobj, olej konopny był z powodzeniem stosowany w leczeniu mojej matki w-prawa raka piersi w ciągu 3 miesięcy, jak określono w phoenix łza. Jeszcze raz chcę podziękować za wspaniałą Rick Hemp Oil jesteśmy teraz szczęśliwa rodzina z matką, teściowa powrotem żywy, silny i zdrowy. można skontaktować się za leki na:
Odpowiedz
# Chastity 2016-08-14 22:51
This info is invaluable. Where can I find out more?

Also visit my website - how
can you use hcg drops?: https://www.youtube.com/watch?v=rXQdfPZ4Ayo
Odpowiedz
# Ingrid 2016-08-24 01:29
Have you ever considered writing an ebook or guest authoring on other blogs?
I have a blog based upon on the same ideas you discuss and would really like to
have you share some stories/informa tion.
I know my audience would value your work. If
you are even remotely interested, feel free to shoot me an email.


Also visit my web site; mileage correction: http://jonautoparts.com/universal-mini-charger-adapter-cigarette-powered-p-2933.html
Odpowiedz
# Katherin 2016-08-24 19:24
This ensures there is a sufficient amount of time for them
to complete the installation. In larger apartment buildings with multiple floors, is there an elevator
to use or must you make use of stairs. If not, you will
need a bank account to be able to mail your payments off site or be able to go out to
purchase money orders.

Have a look at my homepage TwinLakesApts: https://www.goodreads.com/user/show/56881303-twin-lakes
Odpowiedz
# Zita 2016-09-19 00:20
Yes! Finally someone writes about cheap hotels near me: http://hotelsnearme.club/.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież