Czas

Share

Kolejne urodziny…Kolejny rok. Kiedy ten czas tak szybko zleciał. Lenka ma już ponad 5 lat, a ja pamiętam, jakbym dopiero wczoraj zobaczyła te magiczne 2 kreski na teście ciążowym.

Jakoś mnie ostatnio tchnęło na wspominki. Tak to chyba już jest, że im człowiek starszy, z tym większym sentymentem patrzy wstecz. Tak więc sobie powspominałam :)
Swoja drogą, uwielbiam te zdjęcia Leny. 5 lat temu, sesje dziecięce były mało popularne, nie to co teraz. Ale całe szczęście, że trafiłam wtedy na Michała Mużyło, dzięki któremu mamy taką pamiątkę, a ja co jakiś czas mogę sobie powspominać :)

Czas

Czas

Czas

Czas

Czas

Czas

Czas

Czas

Czas

fot. Michał Mużyło

Komentarze  

# Ola 2015-01-18 10:14
Cudowne!!!!!
Odpowiedz
# Sabina 2015-01-18 16:35
Piękne dziewczyny :*
Odpowiedz
# renata 2015-01-18 22:45
super fotki u mnie kuba skończył kwietniu 2 latka i też tak myśle że niedawno był mały jak to leci pozdrawiam zapraszam do mnie http://mojapasjatoty.blogspot.com
Odpowiedz
# mirela 2015-01-19 09:30
gdzieś kiedyś usłyszałam:
gdyby nie lustro i dzieci, nie wiedzielibyśmy, że czas leci.

no z tym pierwszym to bez przesady ;)
śliczne fotki i śliczne córeczki.
pozdrawiam.
Odpowiedz
# Jola 2015-01-20 20:19
Jakie piękne zdjęcia! Fotografie to najlepsza pamiątka. :) Wiem, że kobiet o wiek się nie pyta, ale ja mam dystans do tego stwierdzenia więc jeżeli to nie tajemnica - ile miałaś lat gdy urodziłaś Lenkę?

Wyglądasz tak młodo i kwitnąco a jednocześnie jak spełniona kobieta, której do pełni szczęścia brakowało już tylko maleństwa. A może to ta matczyna miłość tak Cię rozświetliła? ;)

Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz
# Pstrykamy.pl 2015-02-03 13:32
Zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka, która z pewnością nie będzie ulotna :) Najpiękniejsza chwila to ta, kiedy zdjęcia wyciąga się po kilku latach i porównuje się, jak wszystko się zmieniło :)
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież