Mama ma relaks + KONKURS + WYNIKI

Share

Rzadko kiedy mam czas wyłącznie dla siebie. Na co dzień biegam z obłędem w oczach i kombinuję na wszystkie możliwe sposoby, jak wydłużyć dobę i zrobić wszystko, co na dany dzień zaplanowałam.  Do kosmetyczki umawiam się zawsze na ostatnią chwilę, bo nigdy nie wiem kiedy znajdę czas. Dzięki Bogu, że nie farbuję włosów, bo znając życie, chodziłabym z odrostem. Ostatnio jednak ilość zajęć i pracy jest tak duża, że postanowiłam sobie, że czas zacząć o siebie dbać i fundować sobie regularne chwile relaksu. Na całe szczęście, odkryłam rewelacyjny salon kosmetyczny Moments Day Spa, gdzie dzięki profesjonalnej obsłudze i najlepszych kosmetykach, moja skóra odmłodniała o kilka lat, a dzięki cudownemu wystrojowi za każdym razem odpoczywam psychicznie od problemów dnia codziennego.

Mama ma relaks

Mama ma relaks

KONKURS!

Ciekawa jestem, czy Wy macie czas na dbanie o siebie? W końcu nikt inny nie zasługuje na to, jak właśnie mamy. Dlatego specjalnie dla Was, wraz z Moments Day Spa, przygotowaliśmy rewelacyjny konkurs, z cudownymi nagrodami – 3 kartami upominkowymi o wartości 100 zł każda, na dowolnie wybrany zabieg.

Warunki konkursu:
1. Wystarczy polubić profil Matka Polka blog oraz Moments Day Spa na Facebooku
2. W komentarzu na blogu napisz, czemu to właśnie Ty zasługujesz na chwilę relaksu w Moments Day Spa
3. Na komentarze czekamy do 26-11-2014, do godz. 23:59
4. Rozstrzygnięcie konkursu 27-11-2014, na blogu
5. Do wygrania 3 vouchery na dowolny zabieg, o wartości 100 zł każdy

Powodzenia :)

Mama ma relaks

Mama ma relaks

Mama ma relaks

Mama ma relaks

Mama ma relaks

Mama ma relaks

Mama ma relaks

Mama ma relaks

WYNIKI KONKURUS!

Strasznie się cieszę, że konkurs cieszył się takim zainteresowaniem. Chciałabym obdarować wszystkie mamy i zafundować im chwilę relaksu i zapomnienia, ale nagrody są tylko trzy.
Po długich debatach, ogłaszam zatem zwyciężczynie:

1. Dżoana Loko (za poczucie humoru i oryginalną formę komentarza)
2. Pola (za miłość i troskę o mamę)
3. Emilia L (coś dla przyszłej mamy, bo za chwilę czeka ją nie lada wyzwanie)

Aby móc zrealizować voucher, należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu, max 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców. W przypadku braku informacji, nagroda zostanie przyznzna innej mamie.