Spotkanie B(L)ogiń

Share

To było moje pierwsze spotkanie blogujących mam. W końcu w wirtualnym świecie udzielam się od niedawna. Dla jednych 9 miesięcy to długo, dla innych krótko, jak dla mnie to dopiero początki, zwłaszcza że plany i ambicje mam tak wysokie, że daleka jeszcze przede mną droga ;)

Zapisałam się na spotkanie już kilka miesięcy temu, na dobra sprawę nie mając zielonego pojęcia, z czym to się je. Oprócz tego, że miało być 19 innych blogujących mam, atrakcje i wykłady, nic więcej  nie przychodziło mi do głowy. Na szczęście organizatorki stanęły na wysokości zadania i o nudzie z pewnością nie było mowy :)

Spotkanie odbyło się w pięknych okolicznościach przyrody, w Hotelu Królewskim w Gdańsku, nad samą Motławą. Dzieci i męża zostawiłam w domu, chociaż musiałam chwilę posłuchać, że znów gdzieś się wybieram (jakie znów swoją drogą…).
Był tort, szampan, upominki i...pokaz tańca pole dance, z małymi ćwiczeniami. Opierałam się rękoma i nogami, ale w końcu dałam się namówić. Trzeba przyznać, że dziewczyny wyczyniały cuda, a widownia z minuty na minutę powiększała się o męskie grono :) Mój mąż pewnie byłby zadowolony, gdybym tez tak potrafiła :)
Później poznaliśmy cudowną kobietę, panią Basię – mamę 3 dorosłych już dzieci, malarkę, pisarkę, kobietę o milionie twarzy i tysiącu pomysłach na życie. Przy okazji pozdrawiam ją gorąco!
Była również Pani Bożenka – wróżka, tarocistka i bioenergoterapeutka. Z czystej ciekawości wyrwałam się pierwsza na szybkie wróżby, ale do tej pory raczej w tych kwestiach jestem sporym niedowiarkiem. W międzyczasie odbywał się pokaz makijażu, a Pani Elżbieta zdradziła nam tajniki szybkiego i efektywnego make-upu. Na sam koniec odbył się wykład o dziwnie brzmiącym tytule „Budda ze schabowym”, z którego musiałam się urwać, bo było już po 17:00, a mąż i dzieci czekały już zniecierpliwione na matkę ;)
Było cudownie, chcę więcej i czekam na przyszły rok. Przy okazji serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy :)

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

Spotkanie B(L)ogiń

fot. Michał Belecki