Pół roku później

Share

Kiedy pół roku temu, zakładałam bloga i wstawiłam pierwszego posta, sama nie wierzyłam, jakie tempo przyjmie Matka Polka. Mąż dawał mi miesiąc, ja sama w sumie nie wiedziałam, jak długo pociągnę temat, no bo dzieci…rodzina…praca…i milion innych rzeczy, jakie po drodze się przydarzyły. Martwiłam się o to, czy będę miała o czym pisać, ale jak pokazało życie, tematów jest ogrom, i ciągle ich przybywa. No cóż, jak się okazało, od pierwszej publikacji minęły już 183 dni, 78 postów, 3452 zdjęć i przybyło mi 3073 fanów na facebooku, a ja stałam się uzależniona od pisania.

Ostatnie miesiące były bardzo intensywne ale też bardzo satysfakcjonujące. Ja rozwinęłam się jako blogerka i kucharka – bo z gotowaniem było u mnie zawsze na bakier, dzieciaki podrosły i trochę zmądrzały, chociaż tłuką się tak samo jak wcześniej, a mąż jak to mąż, nadal chce pozostać anonimowy :) Przechodzimy fazę Minionków, różu i falban u Leny, sikania po kątach Iny – wszędzie tam gdzie nie ma nocnika, a najmłodszy smród odkrył instytucję własnego zdania i mocno je manifestuje. Dostałam od Was wiele ciepłych maili, które dodały mi skrzydeł i za które bardzo dziękuję, ale też nie zabrakło ostrych słów przy okazji kontrowersyjnych tematów podejmowanych przeze mnie. No cóż, taka jest cena blogowania i własnych poglądów na życie i macierzyństwo.

Póki co milionów na blogowaniu nie zarabiam, jak to wielu uważa ;) Nie dorobiłam się jeszcze Porche czy willi w Sopocie, ale ostro idziemy do przodu, a ja czekam na Wasze lajki, komentarze i maile, bo bez Was by mi się nie udało :*

A oto TOP 10 postów, z ostatnich 6 miesięcy. Zachęcam do przeczytania, jeżeli któryś pominęliście :)

Jak usypiać?
Poród jest przereklamowany
Cała prawda o parówkach
Jak usypiać? Cz.2
American dream NEW YORK
Matka nic nie robi
Ile kosztuje dziecko?
Magiczny plasterek
Pokolenie XXL
8 cud świata

Pół roku późniejPół roku później

Pół roku później

Pół roku później